Neosurf ve Paykwik Kartlar Online ödeme yöntemleri arasında son günlerde kullanım alanını daha çok genişleten Paykwik nedir sorusunun yanıtlanarak bu sisteme şüphe ile yaklaşılmasının ardında yatan sebeplerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Sanal bir ödeme kartı türü olarak da adlandırılabilen Paykwik, kimlik bilgilerinin paylaşılmadan alışveriş yapılabilmesine olanak tanıyan bir tür elektronik ödeme sistemidir. Son dönemlerde internet üzerinde yapılan alışverişler için önemli bir ödeme aracı olmayı başaran Paykwik avantajları kullanıcıların bu sanal karta olan taleplerini her geçen gün arttırmanın yanında, dünya üzerindeki 15 milyonu aşkın Paykwik ödeme noktasıyla da ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz
Neo Paykwik

Hizmetlerimiz

Müşterilerinize daha iyi bir hizmet ağı sunmanız için  kusursuz yazılım altyapısı sayesinde en iyi fiyat garantisiyle güvenli ve hızlı hizmet sağlıyoruz.

Paykwik Kart Satın Al
Paykwik kart satın alabilmek için ilk etapta satın alınacak kartın tutarında Paykwik ödenmesinin tarafımıza yapılması gerekmektedir.
Hizmet Detayı
Paykwik Kart Bozum
PayKwik bakiyelerinizi daha önce kullanmadıysanız Neopaykwik olarak PayKwik bozdurma hizmetleri de sunmaktayız.
Hizmet Detayı
Paykwik Kart Fiyatları
2021 Güncel Fiyatlar - Paykwik satın almak ya da kartınızdaki bakiyeyi nakit paraya çevirmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşün.
Hizmet Detayı
Whatsapp
Telefon